Kaspersky AdCleaner

Kaspersky AdCleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaspersky Lab

Kaspersky AdCleaner, iPhone ve iPad için etkili ve ücretsiz reklam engelleyici.

Kaspersky AdCleaner, popüler güvenlik şirketi Kaspersky’nin iOS platformuna ücretsiz çıkardığı reklam engelleme uygulaması. Web sayfalarını gezerek aniden çıkan veya kapattığınızda başka bir reklam sayfası açılmasına sebebiyet veren rahatsız edici reklamlara bu uygulamayla son verebiliyorsunuz.

iOS 9 ile birlikte gelen İçerik Engeleyici sayesinde Safari tarayıcıda reklamsız gezinmek mümkün oldu. Üçüncü parti reklam engelleme uygulamalarının çoğunluğu ücretli; ücretsiz olanlar da başarılı ancak fazla seçenek sunmuyorlar. Bu noktada güvenlik konusunda önde gelen isimlerden Kaspersky’nin AdCleaner uygulamasıyla karşımıza çıkıyor.

Kaspersky imzasını taşıdığından gönül rahatlığıyla indirip kullanabileceğiniz reklam engelleyici sayesinde reklamlar kaldırıldığından hem web sayfalarını daha hızlı açmış oluyorsunuz, hem internet paketinizden daha az harcamış oluyorsunuz, hem de çevrimiçi gizliliğinizi korumuş oluyorsunuz.

Arka planda güncelleme yaparak yeni engelleme listelerini kaydeden Kaspersky AdCleaner’ı indirip yükledikten sonra engellenecek öğelere karar veriyorsunuz ve Safari – Genel – İçerik Engelleyiciler altından aktif ediyorsunuz.