Killer Snake Lite

Killer Snake Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 157
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Copenhagen Creators Associated ApS

Killer Snake Lite bol adrenalin dolu bir Android oyunudur

Killer Snake Lite oldukça heyecanlı anlar yaşamamıza imkan tanıyan bir Android oyunudur.

Temel olarak dünyanın en ölümcül ve zehirli yılanlarıyla yüzleşerek yılan yakalama yeteneklerimizi sergilediğimiz bir oyun olan Killer Snake Lite oldukça kaliteli 3 boyutlu grafikleri ile öne çıkmaktadır.

Dünya üzerinde her yıl 100.000'in üzerinde insan yılan ısırıkları nedeniyle hayatını yitirmektedir. Bu insanları kurtarabilmek için ise dünyanın dört bir yanını dolaşıp bu ölümcül yılanları tespit ederek yakalamalı ve son derece tehlikeli zehirlerini sağmalıyız. Oldukça zor olan bu işi yaparken eğlenceli faktörler de oyunu daha heyecanlı yapmakta. Yılanlardan daha fazla zehir elde etmek için yılanları kızdırmalı ve sınırlarımızı zorlamalıyız. Bunun yanında yılanların yıldırım hızındaki saldırılarından kaçınmalı ve hızlı bir şekilde tepki vermeliyiz. Eğer sakinliğimizi koruyarak zamanında tepkiler verirsek oyun bizi bonus puanlarla ödüllendirmektedir.

Killer Snake Lite'da 10 farklı ölümcül yılan türü bizleri beklemektedir. 5 farklı bölüme sahip oyunda farklı yerleri ziyaret etmekteyiz. Eğer yılanlara merak duyuyorsanız ve adrenalin salgılamak istiyorsanız Killer Snake Lite oyunu deneyebilirsiniz.