LastPass Authenticator

LastPass Authenticator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • DOSYA BOYUTU 2.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LastPass

LastPass Authenticator, çevrimiçi hesaplarınız için iki adımlı doğrulama uygulaması.

LastPass Authenticator, çevrimiçi hesaplarınızı iki aşamalı doğrulama sistemiyle koruyorsanız alternatif olarak kullanabileceğiniz güvenlik uygulaması.

Google, Microsoft, Apple, Facebook başta olmak üzere çoğu şirket artık iki adımlı doğrulama sistemi kullanıyor. Şifrenin haricinde sadece telefonumuza gönderilen özel bir kodla hesabımıza giriş yapmamıza izin veren katmanlı güvenlik sistemi yetkisiz kişilerin hesabımıza erişmesini önlüyor. Şifrelerimizi bizim yerimize hatırlayan LastPass’in Authenticator uygulaması bu sistemi kullanan kullanıcıların tercih edebileceği bir uygulama.

LastPass’in 2 adımlı doğrulama uygulaması sadece LastPass hesabını desteklemiyor. Google’ın kendi doğrulama uygulaması Google Authenticator’a ekleyebildiğiniz tüm uygulama veya servisleri de ekleyebiliyorsunuz. Hesaplarınızı ekledikten sonra uygulama aracılığıyla üç şekilde hesaplarınıza giriş yapabiliyorsunuz: 6 haneli özel üretilmiş şifreyi girerek, push bildirimde onay vererek veya kısa mesajdaki kodu girerek hem hızlı hem de güvenli şekilde girişinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.