lichess

lichess

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,482
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici lichess.org

lichess, Android mobil cihazları üzerinde satranç oynamak isteyen kullanıcıların ücretsiz olarak indirebileceği bir oyun.

lichess, satranç severlere özel olarak geliştirilen bir Android satranç oyunu. Tamamen ücretsiz ve yeni bir oyun olan licless'ın 80 farklı dil desteği sunması en büyük artılarından bir tanesi.

Aynı anda birden fazla satranç oyunu oynayabilmenizi sağlayan lichess, farklı modlarda satranç oynama imkanı, satranç profili oluşturma, diğer oyuncuları takip etme, oyuncuları düelloya davet etme, oyun içerisinde diğer oyuncular ile mesajlaşma ve bu tür gelişmiş özelliklere sahip.

Online olarak satranç oynama keyfi dışında internet bağlantınız olmadığı durumlarda da offline olarak satranç oynayabilmenizi sağlayan lichless henüz yeni bir satranç oyunu olmasına rağmen kısa sürede oldukça yükseldi. Mobil cihazları üzerinde satranç oynamayı sevenlerin ilgisini çekmeyi başaran lichess'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanındaki rakipler ile satranç oynama keyfini yaşamak istiyorsanız lichless tercih edebileceğiniz en iyi satranç oyunlarından bir tanesi diyebilirim.