LINE@
kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,965
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

[email protected] firmalara müşterileriyle topluca veya bireysel olarak iletişim kurma imkanı veren bir uygulamadır

[email protected] oldukça popüler olan LINE uygulamasının geliştiricisi tarafından firmalar ve müşteriler arasında bir köprü olması amacıyla tasarlanmış bir mobil anlık mesajlaşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen [email protected] uygulaması sayesinde firmalar müşterileriyle çok daha kolay ve pratik bir şekilde iletişim kurabilmekte. Günümüzde toplu SMS gibi yöntemler firmaların ürün ve hizmetleri hakkında müşterilerine ulaşmasına yardımcı oluyor. [email protected] ise müşterilerle topluca iletişim kurmak için çok daha pratik bir yöntem sunmakta. [email protected] ile firmalar yayınlar yapabiliyorlar ve bu yayın mesajları [email protected]'ı arkadaş olarak eklemiş tüm LINE kullanıcılarına mesaj olarak iletiliyor. Ayrıca [email protected] ile timeline gönderileri hazırlanabiliyor ve bu sayede timeline üzerinden müşterilerinize mesaj iletilebiliyor.

[email protected] firmalara müşteri hizmetleri  ve teknik destek konusunda da yardımcı olabilmekte. [email protected] kullanılarak müşterilerle bireysel olarak da iletişim kurulabilmekte. Bu sayede müşteri soruları alınıp cevaplanabiliyor, yaşanılan sorunlarda müşterilerele doğrudan iletişim kurularak yardımcı olunabiliyor ve bire bir sohbet edilebiliyor. Eğer müşteri sorularını cevaplayamayacak durumdaysanız [email protected]'ın otomatik yanıtlama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

[email protected] içerisinde [email protected] hesabınızı yönetmeleri için alt yöneticiler belirlemenize imkan tanıyan ayarları da içeriyor. Ayrıca [email protected] ile istatistiksel verilere de erişilebilmekte. [email protected] küçük ya da büyük bütün işletmelerin işine yarayacak kullanışlı bir uygulama olarak öne çıkmakta.