LINE POP

LINE POP

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,952
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naver

LINE POP, dünyaca popüler ücretsiz mesajlaşma uygulamalarındna biri olan LINE'ın geliştirileri tarafından hazırlanan farklı bir iOS bulmaca oyunudur.

LINE POP, Android kullanıcılarının oynayabileceği ücretsiz bulmaca uygulamalarından bir tanesi. Fakat LINE POP, Android platformunda bulunan diğer bulmaca uygulamalarından sahip olduğu sosyal ağ özelliği sayesinde biraz ayrılıyor.

Oyundaki amacınız 3'lü eşlemeler yaparak bulmacayı bitirmek. Her seviyedeki tüm ayıcıklardan oluşan blokları eşleyerek bitirmeli ve bölümü geçmelisiniz. Uygulamanın ilgi çekici özelliklerinden birisi ise, ücretsiz mesajlaşma uygulaması LINE hesabınızda sahip olduğunuz arkadaşlarınız ile karşılaştırma yapabilmeniz.

LINE uygulaması ile aynı geliştiriciler tarafından hazırlanan uygulama, sade bir bulmaca uygulaması olmayarak, oyunculara arkadaşları ile sohbet etme ve onlarla birlikte oynama imkanı veriyor. Oyun içerisinde genel performansınızı arttırabilecek bazı güçlendirici özellikler bulabilirsiniz. Bu özellikleri kullanarak bölümleri çok daha rahat bir şekilde geçebiliyorsunuz.

Genel olarak oldukça başarılı ve eğlenceli gözüken LINE POP oyunu, denemeye değecek olan uygulamalar arasında yer alıyor. Android telefon ve tabletleriniz ile birlikte oynamak istediğiniz farklı ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu arıyorsanız, LINE POP'a bir göz atmanızı tavsiye ederim. Uygulamayı ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

LINE POP bulmaca oyunu hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.