LiveGaming

LiveGaming

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38
  • DOSYA BOYUTU 2.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Charl A Cilliers

LiveGaming uygulaması ile Twitch üzerinden yayınlanan etkinlikleri, oynanış videolarını mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Elektronik spor ve video oyunlarının gerçek zamanlı olarak izlenebildiği canlı görüntü akışı platformu Twitch TV’yi mobil cihazınıza taşıyan başarılı uygulamalardan birisi de LiveGaming. Windows Phone 8 cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde yazılım devlerinin gerçekleştirdikleri etkinlikleri nerede olursanız olun takip edebilirsiniz.

Microsoft ve Sony gibi büyük firmaların gerçekleştirdikleri etkinliklerin yanı sıra dünya genelinde oyuncuların oyunlarını canlı ve dilediğiniz kalitede izlemenin yanında oyuncularla sohbet edebileceğiniz uygulamada Twitch hesabınıza giriş yaparak canlı akışları, popüler oyunları ve öne çıkan kanalları takip edebiliyorsunuz.

Mağazadaki diğer Twitch uygulamalarına göre arayüz olarak biraz geride kaldığını düşündüğüm uygulamanın en beğendiğim özelliği akış kalitesinin ayarlanabilir olması. Ayarlar – Uygulama bölümünden ulaşabileceğiniz akış kalitesini düşük, orta ve yüksek seviyede ayarlayabiliyorsunuz. En güzeli de kablosuz ağ ve hücresel ağ için ayrı seçim yapabiliyor olmanız. Bu sayede düşük hızda internet bağlantısına sahip olsanız dahi oyunları duraksamadan izleyebiliyorsunuz.

LiveGaming, e-spor karşılaşmalarını, etkinlikleri takip etmek, yepyeni oyunların oynanışlarını canlı olarak görmek için harika bir mobil uygulama.