Mini Football: Mobius

Mini Football: Mobius

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 671
  • DOSYA BOYUTU 13.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Calculon

Mini Football: Mobius, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda ücretsiz oynanabilen 2 boyutlu futbol oyunudur.

Windows 8.1 tablet ve masaüstü bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, eğlence odaklı bir futbol oyunu arıyorsanız Mini Football: Mobius ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Hiçbir ücret ödemeden, rahatsız edici reklamlarla karşılaşmadan, her seviye cihazda rahatlıkla oynayabileceğiniz bu 2 boyutlu futbol oyunu ilk bakışta size “Bu mu süper eğlenceli oyun?” dedirtecek ancak oynadıkça oynamak isteyecek, uzun süreler hiç sıkılmadan oynayacaksınız.

Çiçeği burnunda bir futbol oyunu olan Mini Football’da Çılgın Hırsız film ve oyunundan tanıyacağınız garip bir o kadar da şirin yaratıklar olan minyonlarla sahalara ayak basıyoruz. Aralarında Türkiye’nin yer aldığı 50 milli takımdan favorimizi seçiyor ve oyuna başlıyoruz. Hem tekil hem de çoklu oyuncu desteğinin olmasının yanı sıra farklı oyun seçeneklerinin de bulunması oyunu sıkıcı olmaktan kurtarıyor. Teke tek maçlar, turnuvalar veya çevrimiçi oynama… Seçim sizin.

Renkli menülerle süslenen oyun, benzerlerinden oldukça farklı oynanışa sahip. Oyuncumuzu kontrol etmek ve şut çekmek için yön tuşlarını kullanıyoruz. Oyunu ilk oynaşınızda kendi kalenize gol atabilirsiniz ancak alıştıkça bunu lehinize çeviriyorsunuz.

Oyunda seçebileceğiniz takımlar arasında Türkiye, Cezayir, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bosna, Brezilya, Kamerun, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Fildişi, Hırvatistan, Çek, Danimarka, Ekvator, İngiltere, Fransa, Gürcistan, Almanya, Gana, Yunanistan, Honduras, Macaristan, Hindistan, İran, İsrail, İtalya, Japonya, Kore, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Nijerya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Ukrayna, Uruguay, Amerika bulunuyor.