Miro

Miro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,347
  • DOSYA BOYUTU 46.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Participatory Culture Foundation

Mac ortamında her türlü medya dosyasını yönetebileceğiniz çok kapsamlı bir yazılım.

Democracy Player olarak tanıdığımız ihtiyacınız olan tek medya oynatıcısı iddiasıyla ücretsiz oynatıcılar arasında yerini sağlamlaştıran Miro yeni adıyla karşımızda.

Her türlü medya dosyasını oynatabilen bu program ücretsiz internet tv, geniş hd video ağı, torrent desteği sağlarken YouTube videolarını indirmek için de kullanabileceğiniz tam bir araç. Artık bu popüler hızlı ve ücretsiz aracı Mac kullanıcılarıda kullanabilecek.

Miro  internet üzerinden video izlemenizi daha kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. İnternet video kanallarına kayıt olabildiğiniz, video indirebildiğiniz bu program tam ekran video izleme keyfini size internet ortamında sunuyor.

Klasik video ve müzik oynatıcılara göre pek çok ekstra özellik sunan Miro ile video ve müzik dosyalarını dilediğiniz formata dönüştürerek mobil cihazlara uygun hale getirebilirsiniz. Android cihaz sahipleri programdan masaüstü senkronizasyon aracı olarak yararlanabilir. iTunes kullanıcıları dilerse birkaç adımla kopyalama işlemi yapmadan arşivlerini Miro ile yönetebilirler.