Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 56,689
  • DOSYA BOYUTU 544.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Need for Speed Most Wanted yüksek kaliteli bir yarış oyunudur

Need for Speed Most Wanted, 2012 yılında Criterion Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir yarış oyunu.

Hatırlanacağı üzere Electronic Arts daha önceden Need for Speed Most Wanted adı altında başka bir yarış oyunu daha yayınlamıştı. Bu klasik versiyondan farklı bir versiyon olan 2012 yılında geliştirilmiş Need for Speed Most Wanted daha yüksek kaliteli grafikler ve oynanışa kazandırılan açık dünya yapısı ile dikkat çekiyor.

Need for Speed Most Wanted, Need for Speed serisine heyecan katan yüksek tansiyona sahip polis kovalamacalarını içinde barındırıyor. Oyunda şehrin hızlı yarışçısı olmak ve saygınlık kazanıp adımızı duyurmaya çalışırken her an polisin nefesini ensemizde hissediyoruz. Ne kadar saygı duyulan bir yarışçı olduğumuzu ise polisin bizi arama derecesi belirliyor.

Need for Speed Most Wanted'da yarışlarda polisi atlatabilmek için farklı seçeneklere sahibiz. Karşımıa çıkan alternatif yolları seçmek, saklanabileceğimiz alanları keşfetmek bu seçeneklerden bazıları. Oyun boyunca başarı kazandıkça ve yarışları üst sıralarda tamamladıkça yeni araçların kilidini açabilmekteyiz.

Need for Speed Most Wanted birçok ünlü markanın lisanslı gerçek arabalarını oyun içerisinde kullanmamızı mümkün kılıyor. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabilir ve senaryo boyunca ilerleyebilir, dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayarak heyecanı paylaşabilirsiniz.

Need for Speed Most Wanted'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 2 yüklü Windpws Vista işletim sistemi

- 2 GHZ çift çekirdekli işlemci

- 2 GB RAM

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX 10.1 uyumlu 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX uyumlu ses kartı