New Star Cricket

New Star Cricket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1
  • DOSYA BOYUTU 57.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Five Aces Publishing Ltd.

Kriket sporu üzerine eşsiz bir kariyer yapacağınız sürükleyici bir oyundur.

Mobil platformda spor oyunları arasında kendisine yer bulan ve milyonlarca oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan New Star Cricket, kriket müsabakalarında forma giyerek atış becerilerinizi geliştirmek için çaba sarf edeceğiniz ve güçlü oyunculara karşı mücadele ederek kariyerinizde önemli adımlar atabileceğiniz sürükleyici bir oyundur.

Kaliteli grafikler ve gerçekçi ses efektleri ile donatılan bu oyunda yapmanız gereken tek şey, sıfırdan bir kariyer planlaması yaparak profesyonelleşme yolunda zorlu bir süreçten geçmek ve iyi bir kriketçi olmak için mücadele etmektir. Dünya çapında düzenlenen sayısız turnuva ve şampiyonada boy göstererek zorlu maçlar yapabilirsiniz. Ayrıca özel antrenmanlar yaparak atış becerilerinizi geliştirebilir ve dünyanın en iyi kriketçilerinden biri olabilirsiniz.

Oyunda farklı karakterler ve aksesuarlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca uluslar arası dev arenalarda kıyasıya maçlar yapabilir ve kupa kaldırmak için savaşabilirsiniz. Android ve İOS sürümlere sahip tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz New Star Cricket, içinizdeki kriket tutkusunu doyasıya yaşayabileceğiniz ve eğlenceli analar geçirerek stres gidereceğiniz ücretsiz bir oyun olarak öne çıkmaktadır.