Omegle

Omegle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28,130
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Omegle.com LLC

Omegle, ister sadece yazışarak isterseniz görüntülü olarak rastgele seçilen kişiler ile sohbet edip tanışabileceğiniz iOS arkadaşlık uygulaması.

Omegle, uzun yıllardır web sitesi üzerinden hizmet veren ve bir çok kişinin mükemmel arkadaşlar edindiği bir sohbet uygulaması. iPhone ve iPad sahiplerinin cihazları üzerinden Omegle'a girmesini sağlayan bu uygulama sayesinde yazılı yada görüntülü sohbet etme fırsatı yakalayabiliyorsunuz.

Birebir gerçekleşen sohbetlerde her iki tarafta rastgele seçiliyor. Fakat seçimden önce ilgi alanlarınızı yazarak belirtiyorsunuz. İlgi alanına göre diğer kişiler arasından rastgele seçilen kişi ile bağlantı kuruluyor ve sohbet başlıyor. Kimliğinizi açığa çıkarmadan farklı insanlarla sohbet etme keyfi yaşayabileceğiniz Omegle, son dönemlerde eski halini aratır oldu. Eskiden gerçekten yeni arkadaşlar edinmek ve sohbet edilmek için kullanılan Omegle, şu sıralar farklı amaçlar uğruna kullanıyor. Bu nedenle ülkemizde kullanılması yasaklı siteler arasındaki yerini aldı. Fakat VPN ve Proxy servis ve uygulamaları ile Omegle'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Görüntülü görüşmek istemiyorsanız sadece yazılı olarak sohbetlere katılabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Gerçekten anlaştığınız kişiler ile eğlenceli sohbetler edebilirsiniz fakat uygulama üzerinde sizden istenen özel bilgi ve verileri kesinlikle hiç bir zaman kimseye vermeyin.

Kendine özgü bir yapıya sahip olan Omegle ile güzel sohbetler edip, Dünya'nın diğer ülkelerinde yaşayan kişilerle arkadaş olabilmek için uygulamayı 1.99 TL karşılığında satın almanız gerekiyor. Malesef ücretsiz yada deneme sürümü de bulunmuyor.