Paris Yağmur Duvar Kağıdı

Paris Yağmur Duvar Kağıdı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,774
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Live Wallpapers and Backgrounds

Paris Yağmur Duvar Kağıdı, Fransa'nın Paris kentinin yağmurlu günlerdeki muhteşem manzara ve mimari eserlerinin görüntülerini içeren başarılı bir Android uygulamasıdır.

Paris Yağmur Duvar Kağıdı, Fransa'nın başkentinde bulunan Eyfel Kulesi, Louvre, Moulin Rouge ve Arc de Triomphe gibi mimari eserlerin HD kalitesindeki fotoğraflarını içeren güzel bir android uygulamasıdır.

Yağmurlu günlerde çekilmiş inanılmaz güzellikteki Paris fotoğrafları ile Android cihazlarınızın ekranını kişiselleştirebilirsiniz.

Özellikle romantik kişilerin ilgilisini çekebilecek uygulama bir çok kişi tarafından severek kullanılıyor. Android cihazların çoğunda test edilen uygulamada bir sorunla karşılaşılmamıştır. Cihazınızda kullanırken problem yaşarsanız geliştiricinin Google Play'deki sayfası üzerinden geri bildirim yollayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur. İndirdikten sonra sırasıyla; Ana Sayfa > Menü > Duvar Kağıtları > Canlı Duvar Kağıtları adımlarını izleyerek duvar kağıdı olarak belirleyebilirsiniz.

Sizde Paris şehrinin muhteşem resimlerini telefon veya tabletinizin ekranında görmek istiyorsanız, ücretsiz olarak uygulamayı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.