PE Network Manager

PE Network Manager

kullanıcı

PE Network Manager, yerel ağ ve paylaşım ayarlarını yapılandırabileceğiniz gelişmiş bir ağ yönetim programıdır.

PE Network Manager, bilgisayar kullanıcılarının yerel ağlarını keşfetmeleri ve paylaşım seçeneklerini yapılandırabilmeleri için hazırlanmış olan gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir ağ yönetim programıdır.

Tam teşekküllü bir ağ yönetim aracı olan PE Network Manager ile tüm ağ ayarlarınızı yönetebilir ve sahip olduğunuz yerel ağ üzerinde çok daha etkin bir yönetime sahip olabilirsiniz.

Tüm Windows sürümleriyle uyumlu bir şekilde çalışan program içerisinde yer alan profil yöneticisi sayesinde kendinize özel farklı ağ profilleri oluşturabilir ve bu profiller arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Dosya paylaşım seçeneklerini ayarlama, ping isteği gönderme, ağ sürücülerini yönetme, IP yapılandırma ve daha birçok farklı ağ işlevi için kullanabileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Farklı sekmeler altında yapılandırabileceğiniz tüm ağ ayarlarının yer aldığı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan PE Network Manager, sahip olduğu Türkçe dil desteği sayesinde de kullanımı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Ağ ayarlarınızı yapılandırabileceğiniz ve ağ ayarlarınız hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa PE Network Manager'ı denemenizi tavsiye ederim.