Play it - The Big Game Collection

Play it - The Big Game Collection

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KG Games

Play it - The Big Game Collection, popüler beceri oyunlarını tek bir yerde toplayan eşsiz Windows Phone uygulaması.

Play it - The Big Game Collection, Android ve iOS platformunda milyonlarca indirmeye ulaşmış ufak boyutlu beceri oyunlarını paket halinde bizlere sunan eşsiz bir Windows Phone uygulaması. Uzun süreli oynamaya gelmeyen sinir bozucu ne kadar oyun varsa bu uygulamada bulabiliyorsunuz.

Sinir bozan ancak bağımlılık yaratıcı oynanışa sahip beceri oyunlarının geliştiricis Ketchapp’ın yapımlarını gözünüz kapalı mobil cihazınıza indirip oynuyorsanız Play it uygulaması kesinlikle vazgeçilmezleriniz arasında girecektir.

Oldukça uzun bir isimle karşımıza çıkan uygulamada uçup kaçarak oynayabileceğiniz yani tamamen reflekslerinizi ve sinir mekanizmanızı ölçen 20’den fazla "ücretsiz" oyun bulunuyor. Radical, Phases, Bouncing Ball, Don’t Touch The Spikes yer alan popüler oyunlardan sadece birkaçı. Uygulamanın dikkat çeken noktası ise oyunların belli bir sayı ile sınırlı kalmamasının dışında sürekli olarak güncellenmesi. Yani hep aynı oyunları oynamak durumunda kalmayacağınız harika bir paket diyebilirim.

Uygulamadaki oyunların tümü ücretsiz olarak geliyor lakin hepsi açık değil. Oyunları oynadıkça, taşları toplayıp puan kazandıkça yeni oyunların kilidini açıyorsunuz. Görsel açıdan hiçbir şey sunmadıkları için boyutları da oldukça küçük olan oyunlar arasına yenileri eklendikçe bildirim alıyorsunuz.

Play it - The Big Game Collection, beceri oyunlarını bir araya toplayan harika bir uygulama olmuş ve sadece Windows Phone yer alması da oldukça sevindirici.