Pratik Ajanda

Pratik Ajanda

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 52,279
  • DOSYA BOYUTU 5.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pratik Yazılım

Kullanımı kolay fakat işinizin ayrılmaz bir parçası olacağına inandığımız Pratik Ajanda programı güzel bir yazılım.

Pratik Yazılım, kullanımı kolay fakat işinizin ayrılmaz bir parçası olacağına inandığımız Pratik Ajanda programını sizlere ücretsiz olarak sunuyor.

Ajanda programında iki ayrı sekmede "Genel" ve "Kişisel" olmak üzere bölümler bulunmaktadır. Tek kullanıcılı ve ücretsiz olarak kullandığınız şekliyle bir anlam ifade etmeyen bu iki sekme birden fazla bilgisayarda aynı anda kullanıldığında çok pratik ve farklı çözümler sunmaktadır.

Pratik Ajanda, tüm bir yılı gösteren bir takvim görüntüsü üzerinde, girilen bilgilere göre günlerin farklı renkte görülmesini sağlayan bir mantıkla oluşturulmuştur.

Bir bakışta hangi günlerde ne kadar yoğunluk olduğunu kolayca anlayabileceksiniz. Özellikle büyük işyerlerinde birden fazla kişinin çalıştığı ve ortak bir ajanda/yapılacak işler de size yardımcı olan güzel bir ajanda.

Pratik Ajanda programı kişisel kullanımlar için ücretsizdir. İnnDirdikten sonra kurup hemen kullanmaya başlayabilir, dilediğiniz kadar çoğaltabilir ve dilediğiniz kadar kişiye programı dönderebilirsiniz.

Program Genel Kullanıcı Kodu: 1
Şifresi: Yoktur (Sadece 'Enter' tuşuna basınız.)

Pratik Ajanda'yı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanmak istediğiniz takdirde bilgisayar başına 20 YTL ücret ödenmesi gerekmektedir.