Puzzlemancer

Puzzlemancer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anomaly Labs

Puzzlemancer ücretsiz olmasına rağmen yüksek kaliteli bir bulmaca oyunu.

Puzzlemancer, yüksek kaliteli bir bulmaca oyunu arayanların göz önünde bulundurması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve buna karşın kaliteli görsellere ve merak uyandırıcı bir atmosfere sahip olan oyunda rakiplerimizi yenmek için beşgen parçaları eşleştirmeye çalışıyoruz.

Puzzlemancer'ın özü eşleştirme oyunlarına dayanıyor. Benzer şekilleri taşıyan objeleri eşleştirmeye çalışıyoruz. Fakat oyuna eklenen savaş mekanikleri, orijinal bir çizgiye kavuşmasını sağlıyor. Her eşleştirmemiz karakterimizin büyü saldırısı yapmasını sağlıyor ve bu sayede rakibi mağlup etmeye bir adım daha yaklaşıyoruz.

Oyunda birçok farklı mekan mevcut ve bunlar arasında ormanlar, çöller ve harabeler gibi mistik mekanlar yer alıyor. Sürekli aynı ortamda savaşmadığımız için oyunu uzun süreler boyunca tekdüzelik hissine kapılmadan oynayabiliyoruz.

Birbirinden ilginç ve tehlikeli özellikleriyle birçok karaktere yer verilen oyunda zamanla hepsini açabiliyor ve savaşlara onlarla katılabiliyoruz. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Puzzlemancer, son zamanların en iyileri arasında yer alıyor.