Real Car Parking 2 : Driving School 2018

Real Car Parking 2 : Driving School 2018

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,251
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Genetic Studios

Android cihazınızda birbirinden farklı araçlarla şoförlüğünüzü sınayabilirsiniz.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Real Car Parking 2: Driving School 2018 üst düzey grafikleri ve kaliteli içerikleri ile oyuncuları büyülemeye devam ediyor.

Birbirinden ünlü markaların birbirinden farklı araç modellerini bünyesinde bulunduran Real Car Parking 2 : Driving School 2018 oyunculara şoförlüklerini sınama fırsatı veriyor. Oldukça sağlam oynanış mekaniklerine sahip olan mobil oyunda, çeşitli alanlarda farklı araç modellerini park etmeye çalışacak ve tabiri caizse ustalığımızı konuşturacağız.

Oyun ekranında vites, gaz - fren pedalları ve direksiyon bulunuyor. Çeşitli kamera açıları ile aracın etrafını detaylı bir şekilde görebilecek ve herhangi bir süre sınırı olmadan araçları park etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde bulunan ses efektleri de motor sesinin önüne geçmeyerek, gerçekçi bir yapıyı bizlere sunuyor.

Oyuncular dilerlerse farklı kamera açıları ile araçları sürebilir ve deneyim sahibi olabilirler. Yüksek ve gerçekçi grafik kalitesi ile oyunculara alışılmışın dışında bir deneyim sunan oyun, detaylı araç kokpitleri ile birbirinden harika anlarla oyuncuların beğenisini toplamaya devam ediyor.