Real Car Parking

Real Car Parking

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,274
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ali Can ARITE

Real Car Parking, sabrı ölçmeye yönelik harika bir araba park etme oyunu.

Real Car Parking, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz son derece kaliteli ve oynaması keyifli bir Türk yapımı araba park etme oyunu.

Unity oyun motorunun gücünü gösteren mobil oyunlardan biri olan Real Car Parking, detaylı tasarlanmış araba ve çevre modellemelerinin yanında efektleriyle de dikkat çeken bana göre şimdiye kadar yapılmış en gerçekçi en başarılı grafiklere sahip araba park etme oyunu.

Ücretsiz olmasına karşın oyun içerisinde aniden reklam çıkartmayan ve hiçbir satın alım içermeyen oyunda tek bir araba bulunuyor o da Porshe. Amacımız tabii ki önceden belirlenmiş park alanına spor arabamızı çizdirmeden, kusursuz bir şekilde getirmek. Kusursuz diyorum zira en ufak bir dokundurmanızda oyun yeniden başlıyor.

Oldukça zor olan ve sabır gerektiren bu oyunda arabanın kontrolünü sağlamak gerçekten ustalık gerektiriyor. Gaz, fren, direksiyon son derece hassas olduğundan dokunurken kendinizi kaptırmamanız altınızda bir spor araba olduğunu unutmanız gerekiyor.

Real Car Parking, arabalarla kıyasıya yarışmak yerine park etmeyi tercih edenler için harika bir mobil oyun.