RegistryBooster

RegistryBooster

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 62,381
  • DOSYA BOYUTU 4.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uniblue

Windows işletim sisteminizi yoran ve yavaşlatan tüm gereksiz kayıtları bularak temizleyen ve hataları onaran RegistryBooster, sistem performansını maksimum seviyede tutmanızı sağlar.

İşletim sisteminizde saklanan kayıtlar bir süre sonra bilgisayarınızı yavaşlatmaya başlar. Bilgisayar kullanıcıları için bu durum kaçınılmazdır. RegistryBoostersisteminizi yavaşlatan gereksiz tüm kayıtları temizler.

RegistryBooster kullanım kolaylığı sağlayan arayüzünde yaptığı işlemleri rahatça görmenizi sağlar. Program taramayı gerçekleştirip sisteminizdeki hataları ayıklamak için onayınızı ister. İşlem başlamadan önce, otomatik yedekleme başlatılarak sisteminiz her türlü kayıptan da korunmuş olur. Geçersiz ActiveX kontrolleri ve geçersiz eklentilerde RegistryBooster ile temizlenir. Program temizlemeyi yaptıktan sonra "Registry Defragmenter" özelliği ile kayıtları birleştirme işlemi de yapar. Böylece kayıt birleştirmek için ayrıca bir program kullanmanıza gerek kalmaz. Program dilerseniz yedekleme ve geri yükleme işlemi için de kullanılabilir.

Önemli: Programın deneme sürümü taramayı yaptıktan sonra sadece 15 adet hatayı düzeltmenize izin verir.