RGS-AvaCam

RGS-AvaCam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,415
  • DOSYA BOYUTU 1.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RGS-Avance Software

Web kameranızda yer alan görüntüleri yakalamak ve kaydetmek isterseniz bu ücretsiz programı deneyebilirsiniz.

RGS-AvaCam programı sayesinde bilgisayarınıza bağlı olan kameranızı kullanarak ekran görüntüleri alabilir ve bunu dilediğiniz şekilde gerçekleştirmek için varolan detaylı seçenekleri kullanabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça detaylı olmasına rağmen büyük bir karışıklığa sahip değil. Eğer detaylı ayarlara girmek istemezseniz direkt olarak video kaydı almaya başlayabiliyorsunuz. Hangi kameradan görüntü almak istediğinizi, ses kaydı yapmayı, video sıkıştırma yöntemini seçmeyi, resim formatını belirmeyi bir kaç tıklama hemen halledebilirsiniz.

Aynı zamanda saniyede kaç kare yakalamak istediğiniz gibi videonun akıcılığını etkileyecek olan tüm diğer parametreleri de teker teker ayarlayabilme imkanını program bizlere sunuyor. Ayrıca içerisinde ufak bir resim editörü barındıran program ekran görüntüsü aldığınız videolarınızın çıktıları üzerinde kontrast ve parlaklık değişiklikleri gibi basit ancak faydalı olabilecek değişiklikler de yapabilmenizi sağlıyor.

Eğer hem kaliteli hem de kolay kullanılır ücretsiz bir web kamerası görüntü yakalama programı arıyorsanız RGS-AvaCam'ı kullanmayı unutmamanızı öneriyorum.