SHAREit

SHAREit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 100,562
  • DOSYA BOYUTU 28.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smart Media4U Technology Pte.Ltd.

SHAREit sayesinde farklı platformlara sahip cihazlar arasındaki veri transfer işlemlerini kolayca tamamlayabiliyoruz.

SHAREit, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarımız üzerinde kullanabileceğimiz işlevsel bir veri ve dosya transfer aracı olarak dikkatlerimizi çekti. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu SHAREit Lenovo tarafından özel olarak geliştirildi ve Windows sürümüne ek olarak mobil işletim sistemleri üzerinde kullanılabiliyor.

SHAREit İndir

Temel olarak ofis çalışanlarının ve aynı ortamda faaliyet gösteren kişilerin işlerini epey kolaylaştıracağını düşündüğümüz SHAREit'i sayesinde format farkı gözetmeksizin veri ve dosya paylaşabiliyoruz. Paylaşabileceğimiz içerikler ve öğeler arasında videolar, resimler, ses klipleri, rehber bilgileri ve hatta uygulamalar mevcut. Elbette tüm dosya aktarım işlemleri gönderilen öğelerin boyutuna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Fakat Lenovo programı mümkün olduğunca hızlı çalışacak şekilde optimize etmiş. Program ile gönderebileceğimiz dosyaların boyutu en fazla 100 gb olabiliyor. Bana kalırsa bu rakam fazlasıyla tatmin edici.

Programa ilk girdiğimizde karşımıza son derece şık ve sade bir arayüz çıkıyor. Sunulan tüm işlemler yalın bir şekilde konumlandırılmış. Bu sayede aradığımızı bulmakta asla zorluk çekmiyoruz. Her seviyeden kullanıcı SHAREit'i problem yaşamadan kullanabilir. Uygulama deneyiminizi bir üst basamak yukarı taşımak istiyorsanız kullandığınız mobil platforma uyumlu sürümünü de yine sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Veri transfer etmek gündelik yaşantınızın önemli bir parçasıysa ve bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz faydalı bir yazılım arıyorsanız SHAREit sizi fazlasıyla memnun edecektir.