Social Photo

Social Photo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,065
  • DOSYA BOYUTU 0.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Steelsoft

Social Photo, fotoğraf görüntüleme, düzenleme, geliştirme ve paylaşma için kullanılabilecek basit bir resim editörüdür.

Social Photo, kendi fotoğrafları üzerinde basit fotoğraf düzenleme işlemlerini gerçekleştirmek isteyen amatör kullanıcılar hedeflenerek geliştirilen ücretsiz bir resim editörüdür.

İlk bakışta sıradan bir fotoğraf düzenleme programı gibi görünüyor olsa da Social Photo'yu kendi kategorisi içerisinde yer alan benzer programlardan ayıran en büyük özelliği düzenlemiş olduğunuz tüm fotoğrafları Facebook, Twitter, Blogger, Tumblr, Pinterest, LinkedIn ve daha birçok sosyal ağ üzerinde doğrudan paylaşabiliyor olmanızdır.

Diğer yandan program kolay kullanımlı ve sade arayüzü üzerinde kullanıcılara her türlü temel resim düzenleme özelliklerini de bir arada sunmaktadır. Yeniden boyutlandırma, kesme, döndürme, efekt ekleme, renk ayarları ve benzeri özellikler program içerisinde yer almaktadır.

Tüm bunların dışında Social Photo yardımıyla kolayca tebrik kartları, kolaj çalışmaları ve posterler oluşturabilirsiniz. Ayrıca tüm bu hazırlamış olduğunuz çalışmaları sosyal ağlar üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

En çok kullanılan resim formatlarının neredeyse tamamını destekleyen program, özellikle fotoğraf ve resim düzenleme işine yeni başlayan kullanıcılar için oldukça idealdir.