Soul Knight APK

Soul Knight APK

kullanıcı

Soul Knight APK Android oyunda karanlık zindanlarda uzaylılarla savaşıyorsunuz.

Soul Knight, retro görselleri, sesleri ve oynanışıyla nostalji yaşatan aksiyon dozu yüksek bir mobil oyun. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda maceramız dünyanın dengesini koruyan sihirli bir taşın uzaylılar tarafından ele geçirilmesiyle başlıyor. Dünyanın kaderi elimizde. Soul Knight APK indirin, Ruh Şövalyesinin uzaylılarla savaşında destek verin.

Soul Knight APK İndir

Klasik bir hikaye üzerine kurulu olan oyunda şövalye, okçu, büyücü gibi farklı sınıflara giren karakterleri kontrol ediyoruz. Çoğunlukla zindanlarda bulunuyor, yaratıklarla yüz yüze geliyoruz. Oyunun güzel tarafı; aksiyonun döndüğü karanlık zindanlar rastgele oluşturuluyor. Hangi düşmanla karşılaşacağımızı, kaçmamız gereken noktaları bilmiyoruz. Sol üst köşeden öldürdüğümüz düşman sayısını, sağlık ve cephane durumumuzu takip edebiliyoruz.

Oyunun kontrolleri ise biraz alışma gerektirecek düzeyde. Sol analog ile karakterlerimizi yönlendirirken, sağdaki butonlarla aksiyona giriyoruz. Nişan alma, silah seçimi, özel hareket kullanımı tek dokunuşla yapılabiliyor.

  • Eşsiz yeteneklere sahip benzersiz kahramanlar
  • 270'den fazla silah keşfedilmeyi bekliyor.
  • Rastgele oluşturulan zindan dünyası, her seferinde yeni deneyim
  • Gerçekten önemli oyun olmayan karakterler
  • Süper sezgisel kontrol için otomatik nişan alma mekanizması
  • Oynarken keşfedeceğiniz daha birçok özellik

Soul Knight oyununun amacı, düşmanları yenerek mümkün olduğunca çok seviyeyi geçip Magic Stone’u kurtarmak. Tamamlamamız gereken 15 bölüm var. Hayatta kalmayı başarırsak oyunu kazanıyoruz. Düşmanlar tarafından öldürülürsek kaybediyoruz, kazanmak için baştan başlamamız gerekiyor. Mücevherleri kullanarak veya sonunda oynatılan reklamı izleyerek bir kereliğine canlanabiliyoruz. Oyuna başlamak için bir karakter seçmemiz gerekiyor. Oyun, objeler, NPC’lerle etkileşime girebildiğimiz oturma odasında başlıyor. Kapıya temas durumunda ilk seviyeye geri gidiyoruz. Silah ve karakter becerileri ile düşmanları yenmek mümkün. Seviyeler ilerledikçe silahlar düzenli olarak bulunuyor. HUD, mevcut durumumuza ilişkin bilmemiz gereken her şeyi gösteriyor.

Karakterimize hasar verildiğinde zırhımızın etkisi azalıyor. Zırh sıfırın altına düştüğünde canımız tükeniyor. Sağlığımız sıfıra indiğinde de karakterimiz ölüyor ve diriltmediğimiz sürece oyunu kaybediyoruz. Çoğu silah için enerji kullanılıyor. Enerjimiz sıfıra düştüğünde yakın dövüş saldırıları olmadığı sürece enerji harcayan hiçbir silahı kullanamıyoruz.