Spytech SpyAgent

Spytech SpyAgent

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 58,825
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spytech Software

SpyAgent, siz yokken bilgisayarınızdaki tüm aktiviteleri takip etmek için kullanabileceğiniz çok özellikli bir casus programıdır.

Spytech SpyAgent programı sahip olduğu çok sayıda özellik ve seçenek ile profesyonel bir bilgisayar izleme ve gözetleme çözümüdür. Klavye tuşlamalarını kaydetme, açılan pencereleri ve çalıştırılan uygulamaları bildirme, ziyaret edilen sitelerin listesini oluşturma, Facebook, MSN Messenger gibi sosyal ağ siteleri ve anlık mesajlaşma programları üzerindeki kayıtları tuma, gönderilen ve alınan e-postaları saklama gibi özelliklerinin yanında program çift monitör bulunan bilgisayarlarda iki ekranında görüntüsünü alabilme özelliği gibi birçok takip seçeneği ile önplana çıkıyor.

Yapılan aktivitelerin kaydını tutan bu casus programı dilerseniz masaüstü aktivitelerinin resimlerini kaydedip slideshow olarak oynatabiliyor ve size yapılan işlemleri tekrar görebilme imkanı sunuyor. SpyAgent detaylı bir şekilde tuttuğu aktivite kayıtlarını dilerseniz size otomatik olarak belirlediğiniz zaman aralıklarında e-posta yoluyla adresinize de yollayabiliyor.

Basit bir arayüze sahip ve kolaylıkla kullanabileceğiniz bu program bilgisayarınızın başında değilken yapılan işlemleri takip etmeniz ve güvenliğinizi sağlamanız için üretilmiş profesyonel bir yazılım. Çocukları bilgisayar başında zararlı şeylerden uzak tutmak isteyen ebeveynlerin tercihi olabilecek SpyAgent ile artık sizde dedektif olabileceksiniz.