Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 285
  • DOSYA BOYUTU 33.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

Star Wars: Galaxy of Heroes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Star Wars oyunudur

Star Wars: Galaxy of Heroes ister Star Wars hayranı olun ister olmayın size mobil cihazlarınızda keyifli bir şekilde zaman geçirme imkanı verecek olan bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Star Wars RPG oyunu olan Star Wars: Galaxy of Heroes'da Star Wars'ın kendine has fantastik dünyasına konuk oluyoruz ve bu dünyanın en güçlü kahramanlarının aralarında geçen savaşlara tanık oluyoruz. Oyunda bize Jedi tarafını seçerek aydınlığı temsil etme ya da Sith tarafını seçerek karanlık tarafa katılma imkanı veriliyor. Tarafımızı seçtikten sonra ise kahraman takımımızı oluşturuyoruz ve sonrasında rakiplerimizle savaşmaya başlıyoruz.

Star Wars: Galaxy of Heroes içinde Darth Vader, Luke Skywalker, Han Solo, Boba Fett, Lando Calrissian, Leia Organa gibi kahramanlar yer almakta. Bu kahramanların her biri kendine has özel yeteneklerle donatılmış. Savaşlarda bu özel yetenekler oyunun kaderini belirliyor. Oyun boyunca savaşları kazanarak kahramanlarımızı geliştiriyor ve en güçlü kahraman takımına sahip olabiliyoruz.

Star Wars: Galaxy of Heroes'da sıra tabanlı bir savaş sistemi yer almakta. Oyunun grafiklerinin kaliteli olduğu söylenebilir.