StepHunter

StepHunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • DOSYA BOYUTU 17.25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICS-soft

StepHunter, en yeni ve güncel haber akışlarını takip edebileceğiniz gelişmiş bir haber okuyucudur.

StepHunter, farklı kaynaklar üzerinde yayınlanan birçok haber akışını takip edebileceğiniz ve anlık olarak en son gelişmelere kolayca ulaşabileceğiniz gelişmiş bir haber okuyucudur.

Bu gelişmiş haber okuyucu yardımıyla yeni konular ve haber blokları oluşturabilir, tarama frekansları ayarlayabilir ve haber arşivlerini istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla dizüstü bilgisyarınız ve masaüstü bilgisayarınız arasında senkronizasyon gerçekleştirme şansına da sahipsiniz. Bu sayede takip ettiğiniz haber sitelerine, kaydetmiş olduğunuz makalelere ve kullanmakta olduğunuz filtrelere istediğiniz her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

StepHunter adlı masaüstü programını kullanmak için öncelikle kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Programı çalıştırdıktan sonra karşınıza gelen pencere üzerinde yer alan "Sign Up" butonu yardımıyla kolayca kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

Farklı kaynak siteler üzerinde yer alan yayın akışlarını, haberleri ve makaleleri takip etmek için kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş ve kullanışlı bir haber okuyucu olan StepHunter'ı mutlaka denemenizi öneririm.