Storage Cleaner Pro

Storage Cleaner Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 67
  • DOSYA BOYUTU 3.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici www.weifengke.com

Telefonunuzdaki gereksiz dosyaları ve önbelleği tek tuşla temizleyebilirsiniz.

Windows Phone işletim sistemli akıllı telefonlarınızın hafızasını gereksiz bir şekilde dolduran önbellek dosyalarını Storage Cleaner Pro uygulamasıyla kolayca temizleyebilirsiniz.

Akıllı telefonlarımızı kullandıkça ve uygulamalar yükledikçe, telefonun depolama alanında birçok gereksiz dosya ve önbellek dosyaları birikiyor. Bu dosyaları elle tek tek temizlemek oldukça zor bir işlem olduğundan yardımcı uygulamalara ihtiyaç duyuyoruz. İşte tam bu noktada devreye giren Storage Cleaner Pro uygulaması, sizi büyük bir dertten kurtararak gereksiz dosyaları tek dokunuşla silmenizi sağlıyor.

Uygulamayı başlattıktan sonra sistemde biriken gereksiz dosyalar tespit ediliyor. İşlemin tamamlanmasını bekledikten sonra Delete Cache butonuna basıyoruz ve dosyaları anında temizliyoruz. Temizlik işleminden sonra sistem hafızasında ne kadar yer açıldığını görebiliyor ve telefonunuzu daha verimli bir şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Windows Phone kullanıcıları için sunulan Storage Cleaner Pro uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.