STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet

STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,051
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CAPCOM

STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet yaratıcı bir şekilde tasarlanmış olan bir mobil dövüş oyunudur

STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet, Capcom'un ünlü dövüş oyunu serisi Street Fighter ve Namco'nun sevilen dövüş oyunu serisi Tekken kahramanlarını bir araya getiren başarılı bir mobil dövüş oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet'de oldukça yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bir oyun yapısı mevcut. Bu oyun yapısında oyuncuların yetenekleri büyük bir teste sokuluyor ve oyuncular kendilerine verilen görevleri zorlu şartlar altında gerçekleştirmeye çalışıyorlar.

STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet oyuncuları bir arenanın ortasına atıyor. Oyuncular Street Fighter'ın ana kahramanı olan Ryu'yu veya Tekken'in ana kahramanı olan Kazuya'yı seçerek dövüşmeye başlıyorlar. Oyunculara belli bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde belli görevleri tamamlayarak ek süre kazanılabiliyor. Karşımızdaki rakibimizi yensek bile sürekli yeni bir dövüşçü karşımıza çıkıyor. Temel amacımız süremiz bitmeden veya sağlık seviyemiz tükenmeden en yüksek puanı yakalamak.

STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet oyun yapısıyla heyecan dolu bir oyun tecrübesi sunmakta. Eğer dövüş oyunlarını seviyorsanız STREET FIGHTER X TEKKEN Gauntlet'ı kaçırmayın.