Survivalcraft

Survivalcraft

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 3,069
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Candy Rufus Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur.

Minecraft bildiğiniz gibi son yüzyılın en iyi ve en popüler oyunlarından bir tanesi. Kendine özgü tarzıyla dikkat çeken oyunda bloklardan oluşan bir dünya yaratabiliyor ve hayal gücünüzde ne varsa hepsini gerçeğe dökebiliyordunuz.

Minecraft'ın kendi mobil uygulaması olsa da alternatifleri de çoğalmaya devam ediyor. Bu başarılı alternatiflerinden birisi de Survivalcraft. Bu oyunu Android cihazlarınıza düşük bir fiyat karşılığında indirip oynayabiliyorsunuz.

Survivalcraft'ı tamamen bir Minecraft taklidi olmaktan ayıran şey ise size bir amaç sunması. Minecraft'da herhangi bir amacınız yok ve açık dünyada oynuyorsunuz. Burada ise tehlikeli bir adada oyuna başlıyorsunuz.

Adından da anlaşılabileceği gibi oyundaki temel amacınız uzun süre hayatta kalabilmek. Bu tehlikeli adada ise kızgın ayılardan tutun da acımasız kurtlara kadar pek çok tehlike sizleri bekliyor diyebilirim.

Fakat burada da Minecraft da olduğu gibi istediğiniz her şeyi yaratabiliyorsunuz. Kendinize bir ev oluşturabiliyorsunuz. At ve diğer benzeri hayvanları sürebiliyorsunuz, bu da yine oyunu orijinalinden ayıran bir özellik.

Genel olarak başarılı bir oyun olsa da Minecraft'ın fiyatıyla arasında çok fazla fiyat farkı olmaması negatif bir özellik olmuş. Bir alternatif olarak fiyatta daha fazla cömert olunması gerektiği kanısındayım. Bunun dışında gayet başarılı ve indirip denemenizi tavsiye ediyorum.