Sweet Baby Girl Cleanup 5

Sweet Baby Girl Cleanup 5

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 160
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TutoTOONS Kids Games

Sweet Baby Girl Cleanup 5, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Sweet Baby Girl Cleanup 5, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir çocuk oyunudur. Çocukların beğenerek oynayabileceği oyunda aynı zamanda farklı konularla eğitici öğelerle deneyim yaşayabiliyorlar.

Kız ve erkek çocukların beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Sweet Baby Girl Cleanup 5, çocuklara temizlik alışkanlığı kazandırabilecek harika bir oyundur. Dağınık odaların ve mekanların toplanması gereken oyunda tüm ev işlerini deneyimleyebiliyorlar. Renkli grafiklere ve son derece basit bir oynanışa sahip olan oyun mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyun diyebilirim. Eğer oyun oynamayı seven bir çocuğunuz varsa Sweet Baby Girl Cleanup 5 tam size göre. Kız ve erkek çocukların kendi alanlarına göre farklı işlerin yer aldığı Sweet Baby Girl Cleanup 5'i sakın kaçırmayın. Eğitici bir kurguya sahip olan oyunda çocuklarınız tıpkı gerçek ev işi yapıyormuş gibi zorlanabiliyorlar. Seviye sistemlerine ve sanal hayvanlara da sahip olan bu oyunu mutlaka indirmelisiniz.

Sweet Baby Girl Cleanup 5 oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.