Taxi Car Simulator 2018 Pro

Taxi Car Simulator 2018 Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 235
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici StrongUnion Games

Aksiyon dolu yarış dünyasına hoş geldiniz.

Mobil platformda simülasyon oyun türünde karşımıza çıkan Taxi Car Simulator 2018 Pro, tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulmuştur. 

Basit kontrollerin yer aldığı oyunda, ilgi çekici sürüş deneyimi bulunmaktadır. Grafikleri bakımından oldukça kaliteli olan yapımda gerçekçi trafik kuralları bulunmaktadır. Oldukça sağlam gerçekçi görseller ile karşımıza çıkan yapımda gerçek zamanlı olarak şehrin sokaklarında birbirinden farklı araçlar kullanacağız. 

İlgi çekici sürüş misyonlarının da yer aldığı oyunda çeşitli kamera açıları da bulunmaktadır. Oyunun ekranından söz edecek olursak, gaz fren pedallarının yanısıra vites, sinyal butonları, korna, silecek vs. birçok seçenek karşımıza çıkmaktadır. Oyunculara gerçekçi bir deneyim sunmayı hedefleyen geliştirici ekip, oldukça ayrıntılı haritalar yaratmış ve oyunculara sunmuştur.

Birbirinden ünlü araçların da yer aldığı oyunda, gerçek trafik kuralları geçerli olduğu için dikkatli olmanız gerekiyor. Örneğin kırmızı ışıkta durmazsanız cezayı yersiniz. Mobil platformda 100 binden fazla oyuncu tarafından oynanan Taxi Car Simulator 2018 Pro, oyunculara gerçekçi bir araç kullanma deneyimi sunarak diğer oyunlardan farkını ortaya koyuyor.