Tekir

Tekir

kullanıcı

Tekir, küçük ve orta seviye işletmelerin ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen bir ön muhasebe ve ticari otomasyon yazılımıdır.

Tekir, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve LGPL lisansı ile ücretsiz olarak kullanılabilen bir Ön Muhasebe ve Ticari Otomasyon yazılımıdır.

Kurulum maliyetinin azalması ve kullanıcılar tarafından çok daha kolay kullanılabilmesi için web arayüzü kullanılarak geliştirilen yazılım, Java tabanlı olarak geliştirildiği için platform bağımsız olarak farklı işletim sistemleri üzerinde çalışabilmektedir.

Kurulum işlemi sonrasında kullanıcıların doğrudan internet tarayıcıları aracılığıyla erişim sağlayabilecekleri Tekir, hem yerel ağ hem de internet üzerinden kolayca ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Program içerisinde yer alan kullanıcı yönetimi sistemi sayesinde her farklı kullanıcı için özel menüler tanımlanabilir. Bu sayede kullanıcılar sadece kendi çalışma alanlarıyla ilgili verilere ulaşarak, yapmaları gereken işleri çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yerine getirebilir.

Özellikle küçük ve orta boy işletmelerin temel ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilen yazılım, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Cari, stok, hizmet kartları, sipariş, irsaliye ve fatura işlemeri gibi bir işletmenin ihtiyacı olabilecek her tür özelliği içerisinde barındıran yazılım, aynı zamanda farklı şablonlar kullanarak irsaliye ve fatura basımlarını gerçekleştirebilir. Ayrıca finansal işlemlerinizi takip edebileceğiniz birçok aracı da kullanıcılara sunmaktadır.

Sonuç olarak Tekir, her türlü işletmenin ön muhasebe ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan etkili bir yazılımdır.