Trapped

Trapped

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 135
  • DOSYA BOYUTU 120.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gaming Cafe

Trapped, Gaming cafe isimli yerli oyun geliştiricisi tarafından yayınlanan ücretsiz TPS oyunu olarak ön plana çıkmaktadır.

Trapped, TPS türünde ve yerli oyun geliştiricisi Gaming Cafe tarafından hazırlanan eğlenceli bir yapımdır. Oyun boyunca çeşitli bulmacaları çözmeye çalışırken, karşımıza çıkan düşmanları da alt etmeye çalıştığımız bir oyun olarak ön plana çıkmaktadır. 

RAR Şifresi: www.gamingcafe.net

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı bilgisayara aktarmak için yukarıdaki şifre girilmelidir.

Daha önce mobil oyunlar geliştiren Gaming Cafe, bir süredir üzerinde çalıştığı Trapped isimli bilgisayar oyununu yayınladı. Kendine has bir oynanışı ve dinamiği olan Trapped, ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. 

Oyunu edinmek için hemen yukarıda yer alan "indir" tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu adımdan sonra bir RAR dosyası bilgisayarınıza inecek. Bu dosyayı ayıklamakla birlikte oyunu direkt olarak oynayabilirsiniz. 

Trapped içerisinde iki farklı oyun modu bulunuyor. Bunlardan ilki Maze olarak adlandırılmış. Maze modunda sadece bulmacaları çözmeye daha doğrusu labirentlerden çıkmaya çalışıyoruz. Toplamda 7 farklı maze bölümü bulunuyor ve hepsi birbirinden farklı deneyim sunuyor.

Oyunun ana modunu oluşturan Trapped bölümleri ise 12 farklı seçenek sunuyor. Bir ilerleyiş içerisinde giden bu 12 bölüm ile oyundaki tüm dinamikleri, mekanikleri görebiliyorsunuz.

Bölümler ilerledikçe zorluk bir adım daha yükselirken, daha farklı düşmanlar da karşınıza çıkmaya başlıyor. Haliyle oyun daha eğlenceli ve dinamik bir hale geliyor.

Trapped Tanıtım Videosu

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir TPS oyununun tüm detaylarını ve tanıtım videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.