Truck Simulator 2015

Truck Simulator 2015

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,867
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zuuks Games

Truck Simulator 2015, Android cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri bir simülasyon oyunu arayanların denemesi gereken bir yapım.

Truck Simulator 2015, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir tır simülasyonu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda birbirinden güçlü ve devasa tırların kontrolünü ele alıyoruz. Oyunun en güzel yanı başıboş dolaşmak yerine belli görevleri tamamlamaya çalışıyor oluşumuz. Elbette isterse aracımızı şehirlerarası yolları dilediğimiz gibi arşınlamak için de kullanabiliriz fakat görevler ile oyunun heyecanı daha yüksek seviyeye çıkıyor.

Truck Simulator 2015'te 11 farklı kamyon bulunuyor. Bunlardan dilediğimizi seçebiliyor ve görevlere başlayabiliyoruz. 50'den fazla görev olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Bu görevler kolaydan zora doğru sıralnmış bir şekilde sunuluyor.

Oyunu oynarken dikkatli olmamız gerekiyor çünkü herhangi bir kontrol kaybı yaşarsak tırın kontrolünü kaybedebiliyoruz. Kazalar son derece gerçekçi bir şekilde gerçekleşiyor. Araçlar üzerinde meydana gelen hasarlar tatmin edici seviyede.

Oyunda Amerika, İngiltere, Almanya, Belçika, İtalya, Türkiye, Hollanda gibi ülkeler mevcut ve tırımızla tüm bu ülkeleri gezebiliyoruz.

Açıkçası oyunun sunduğu içerikler bu tarz bir oyundan beklediğimiz kriterleri karşılıyor. Eğer simülasyon oyunları oynamak istiyorsanız Truck Simulator 2015'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.