Truck Simulator: City

Truck Simulator: City

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 458
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wand

Şehir içinde kamyon kullanmayı sevenlere yönelik ücretsiz bir simülasyon oyunu olan Truck Simulator: City, Türk yapımı bir oyun.

Oyun dünyasının bitmek tükenmek bilmeyen furyalarından bir tanesi de kamyon sürme oyunları. Truck Simulator: City isimli bu çalışma da bilgisayar oyuncuları arasında çok popüler olan Euro Truck Simulator tarzına yakın durmaya çalışan bu oyunda da açık trafiktesiniz ve şoför koltuğunda oturduğunuz araç bir kamyon. Açık dünya oyunlarından aşina olacağınız bir oyun haritası da sizi bekliyor olacak, ancak kullanılabilen yollar ne yazık ki biraz sınırlı kalıyor.

Oyun kontrollerine bakacak olursak sol altta yer alan direksyon ve sağ altta duran gaz ve fren butonları artık bir klasiğe dönüştü. Sağ tarafta yer alan ileri ve geri vitesleri güzel bir yenilik sağlamış ama asıl iyi ve sıradışı olan şey, sol üstte yer alan GPS haritası. Kamyon sürerken belli başlı bölgelere ikmal yapmanız gerekiyorsa bu harita sayesinde yoldan sapadan istikrarlı bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun Android telefon ve tablet farketmeksizin akıcı bir şekilde çalışıyor. Düşük gereksinimleri sayesinde 3 boyutlu grafikleri 2 sene önce bile almış olduğunuz telefonunuzdan bile görebilir ve performans kaybı yaşamadan oyunu oynayabilirsiniz.