Vegas Gangsteri APK

Vegas Gangsteri APK

kullanıcı

Vegas Gangsteri APK, Android telefonlarda en çok oynanan mafya oyunlarından. Gangstar Vegas APK ve Google Play'den ücretsiz indirilebilir.

Vegas Gangsteri APK, oyunculara sunduğu özgürlük ile öne çıkan, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunudur. Gameloft tarafından geliştirilen mafya oyunu Gangstar Vegas APK veya Google Play'den Android telefonlara ücretsiz indirilebiliyor. Günahlar şehri Las Vegas'ta geçen mobil oyun oldukça popüler ve GTA Mobile'a rakip olarak gösteriliyor.

Vegas Gangsteri APK (Son Sürüm) İndir

GTA benzeri bir yapıya sahip olan Vegas Gangsteri, Asphalt 8 ve Six Guns gibi başarılı yapımlarıyla tanınan Gameloft tarafından geliştirilmiş bir açık dünya oyunudur. Gangstar serisinin bu oyunu önceki oyunlara göre 9 kat daha büyük bir oyun haritası ve daha geniş bir özgürlüğü oyunculara sunmakta. Vegas Gangsteri'nde günahlar şehri Vegas'a konuk oluyoruz ve bu şehrin şuç imparatoru olmak için her yolu deniyoruz. Amacımıza ulaşmak için bize verilen görevleri tamamlarken lüks spor arabaları, helikopterler, tanklar ve hatta uçakları kullanabiliyoruz. Bunun yanında şehirde serbestçe dolaşabiliyor ve serserilik yapabiliyoruz. Bize bütün bu görev ve serbest aksiyonda tabancalar, molotof kokteylleri, lav silahları, elektrogitar gibi farklı silah seçenekleri de sunuluyor.

Vegas Gangsteri kaliteli bir grafik motorunun yanında HAVOK fizik motorunun sunduğu gerçekçilikten de faydalanıyor. Oyunda yarışlara katılabiliyoruz ve soygunlar düzenleyebiliyoruz. Eğer kahramanınızı kişiselleştirmek isterseniz yeni kıyafetleri deneyebilirsiniz ve oyunda ilerledikçe kahramanınızı güçlendirmek için yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Vegas Gangsteri orjinal müzikleri, geniş özgürlük tanıyan oynanışı ve yüksek kaliteli grafikleriyle size eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

Vegas Gangsteri Ücretsiz Mi?

Gangstar Vegas Türkçe adıyla Vegas Gangsteri, Gameloft tarafından geliştirilen aksiyon rpg oyunu. Günahlar şehri Las Vegas’ta geçen açık dünya oyununda gangsterler ve mafya kartelleri yüz yüze geliyor. Oyuncular çete savaşlarında gangster ve mafya kartelleriyle gerektiğinde kuralına göre oynuyor gerektiğinde ise çete liderliğine soyunuyorlar. Sadece Android Google Play Store’da 100 milyon indirmeyi geçen oyun, ücretsiz olarak oynanabiliyor. GTA ile karşılaştırılan oyun, üçüncü şahıs kamera açısından oynanış sunuyor.

Vegas Gangsteri İndir PC

Vegas Gangsteri bilgisayara nasıl indirilir? Vegas Gangsteri mafya oyunu APK olarak veya Google Play’den Android telefonlara indirilebildiği gibi BlueStacks, MEmu gibi Android emülatörlerle bilgisayarlara indirilebiliyor. Vegas Gangsteri PC’ye indirmek için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Gangstar Vegas Google Play indirme: BlueStacks başlatın ve “Play Store” simgesine tıklayın. Play Store penceresinde arama çubuğuna oyunun adını yazın. Arama sonuçları oyunu bulduğunuzda yüklemek için “Install/Yükle” butonuna tıklayın. Yükleme tamamlandığında oyun simgesi BlueStacks ana sayfasında görünecektir. Simgesine tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz.
  • Gangstar Vegas APK indirme: Vegas Gangsteri APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. BlueStacks’ı başlatın. İndirdilen dosyayı bulup ana sayfaya sürükleyip bırakın. Yükleme işlemi başlayacaktır. Yükleme işlemi tamamlandığında oyun simgesi BlueStacks ana sayfada görünecektir.

Vegas Gangsteri Nasıl Bir Oyun?

Vegas Gangsteri, çete savaşları içeren serbest açık oyun dünyasında gangsterler ve mafyalar arasında oynarken Las Vegas’ta bir çetenin lideri olduğunuz bir rol yapma oyunu.

Farklı TPS görevleriyle açık şehri keşfe çıkıyor, mafya kartellerinin işini bitiriyor, Las Vegas şehrinin çete dünyasına karşı farklı suç klanlarında oynuyorsunuz. Mafya ve çete mücadelelerine sokan rpg macerasında her güncelleme ve sezonla ekstra görevler ve ayrıca oynayacağınız sınırlı süreli etkinlikler ekleniyor. Farklı türde araçlar, çeşitli toplanabilir silahlar ve giysilerle birlikte sınıf mücadeleleriyle dolu bir açık dünyadasınız.

Günahlar şehri Las Vegas sokaklarında büyük otomobil hırsızlığı suçları işliyor, gangsterlerle savaşıyorsunuz. Macera dolu her görevde hayatınızı ortaya koyuyorsunuz. Sadece otomobil değil kamyon, motosiklet, tekne gibi farklı araçlarla tamamlayabileceğiniz çok sayıda farklı görev mevcut. Uzaylı savaşları, tank dalgaları, zombi klan saldırıları ve savaşacak farklı mafyalarla dolu bir gangster şehrinin kapılarını aralayan Gangstar Vegas’ı hemen oynamak için yukarıdaki Vegas Gangsteri İndir butonuna dokunun. İndirmesi ve oynaması ücretsizdir!