VSCO Cam

VSCO Cam

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,185
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Visual Supply Company

Android için hazırlanan VSCO Cam, en güzel fotoğrafları çekmenizi sağlayan bir ücretsiz kamera uygulaması.

VSCO Cam uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak çok daha etkileyici ve kolay bir şekilde fotoğraflar çekebilmenizi sağlayan bir fotoğraf uygulaması. Pek çok diğer uygulamaya göre çok daha gerçekçi ve profesyonel görünen sonuçlar elde etmenizi sağlayan VSCO Cam, aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulamada bulunan ön tanımlı seçenekler sayesinde fotoğraflarınızın nasıl çekileceğini daha başından itibaren görebiliyorsunuz ve aynı zamanda renk sıcaklığını değiştirme, kontrast ayarları, kırpma, döndürme gibi onlarca farklı işlemi en hızlı yoldan tamamlayabiliyorsunuz.

Filtre ve efektleri kullanarak düzenlediğiniz fotoğrafınızı daha sonra orijinal haliyle karşılaştırmak isterseniz uygulama bu olanağı da tanıyor. Tek tek efektlerin her detayıyla uğraşmak istemeyenler için hazır setler de bulunuyor ve uygulama içi satın alma seçenekleri kullanılarak bunların adedi arttırılabiliyor.

Efektlerle ve düzenlemelerle daha güzel hale getirdiğiniz fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz sosyal medya paylaşım butonlarını kullanarak en popüler ağlara ve fotoğraf paylaşma uygulamalarına gönderebilirsiniz. Uzun süredir iOS kullanıcıları tarafından kullanılan VSCO Cam'i Android'de de beğeneceğinize inanıyorum.