Wallpaper Box HD

Wallpaper Box HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 819
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AppUnlimit

Wallpaper Box HD ücretsiz bir Android duvar kağıdı uygulamasıdır

Wallpaper Box HD birçok farklı Android duvar kağıdı seçeneğini kullanıcılara sunan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

150.000'in üzerinde yüksek kalite Android duvar kağıdı (wallpaper) içeren uygulamayı kullanarak bize en çok hitap eden duvar kağıdını seçebiliyor ve arkaplanımız yapabiliyoruz. Uygulamanın gayet iyi optimize edilmiş kullanıcı arayüzü sayesinde duvar kağıdı listelerinin arasında gezinti yapmak oldukça kolay ve hızlı olmaktadır. Tek yapmanız gereken duvar kağıtları arasında karar vermektir; tabi oldukça çok seçeneğin olduğu bu geniş arşive sahip uygulamayı kullanmanın en zor yanı da bu.

Wallpaper Box HD'de duvar kağıtları kategoriler altında toplanmaktadır. Beğendiğimiz tarzdaki duvar kağıtlarına çok daha kolay erişmemizi sağlayan bu kategorilerin sayısı 30'u aşmaktadır. Ayrıca Wallpaper Box HD'nin duvar kağıdı arşivine hergün yeni duvar kağıtları eklenmektedir. Uygulama arşivinde yer alan duvar kağıtları arasında en popüler olanları listeleyebilmemiz de mümkündür. Böylece tercih yaparken daha kolay karar verebiliyoruz.

Eğer mevcut Android duvar kağıdınızdan sıkıldıysanız Wallpaper Box HD denemekten hoşlanacağınız ücretsiz bir uygulama olacaktır.