Wildlife Simulator: Wolf

Wildlife Simulator: Wolf

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 125
  • DOSYA BOYUTU 56.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gluten Free Games

Wildlife Simulator: Wolf, vahşi doğaya güçlü bir kurdun gözünden baktığımız sürükleyici bir simülasyon oyunu.

Wildlife Simulator: Wolf, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor. Araba, çöp kamyonu, uçak, motosiklet gibi birçok aracın ve objenin onlarca simülasyon oyunu olmasına rağmen kaliteli bir doğa simülasyon oyunu bulmak gerçekten çok zor.

Wildlife Simulator: Wolf bu boşluğu kapatmak üzere tasarlanmış keyifli oyun serisinin bir üyesi. Farklı hayvanları ön plana çıkaran vahşi doğa simülasyonlarıyla öne çıkan Gluten Free Games imzası taşıyan oyunda bu kez bir kurdun kontrolünü ele alıyoruz.

Oyunda gerçekçi bir simülasyon deneyimi yaşadığımızı söyleyebilirim. Çetin mücadelelerin, açlığın ve doğal tehlikelerin ortasında hayatta kalmaya çalıştığımız oyunda kaliteli grafiklere yer verilmiş. Bu grafikler ambiyans müzikleri ve doğal seslerle zenginleştirilmiş ve ortaya gerçekten denemeye değer bir yapım çıkmış. Dokunmatik ekranlar için optimize edilen kontrol mekanizması bu oyunun en iyi olduğu disiplinler arasında. Oyunda kanlı sahnelere denk geldiğimiz için ufak yaştaki oyunseverlere tavsiye etmekte tereddüt yaşıyorum. Ebeveny kontrolünde oynamalarında herhangi bir sakınca yok.

Eğer simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve tematik olarak farklı bir oyun denemek istiyorsanız Wildlife Sİmulator: Wolf'u denemeniz gerektiğini düşünüyorum.