Yandex.Bar

Yandex.Bar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 88,038
  • DOSYA BOYUTU 18.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yandex

Firefox ve Internet Explorer internet tarayıcılarınızla uyumlu bu araç çubuğu ile kolayca sosyal medya hesaplarınızdan tutun da spora, hava durumuna, haberlere, oyunlara, radyolara ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir eklentidir.

Not: Yandex.Bar artık geliştirilmemektedir ve Yandex.Elements adı altında birçok yeni özellikle birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

Yandex Türkiye’de faaliyetlerine başladığından beri panorama ve şehir trafik haritalarından tutun da oyunlarahaberlerearama motoruna ve diğer hizmetlere kadar pek çok eksikliği hissedilen özelliği devreye soktu.

Sizin de seveceğinize inandığım Yandex uygulamaları arasında Internet Explorer ve Firefox internet tarayıcıları için hazırlanan Yandex Bar yer alıyor ve içerisinde gelen özellikler internetteki bir günümüzü oldukça kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış.

Bunlara kısaca değinecek olursak;

Yandex Bar üzerinden Twitter ve Facebook hesaplarınızı kolayca takip edebiliyor ve tek tıkla erişim sağlayabiliyorsunuz. Böylece mevcut sayfalarınız kapanmadan işlemlerinizi halledebiliyorsunuz.

HotmailGmail ve Yandex.Mail hesaplarınıza gelen tüm e-postalarınızı da yine Yandex Bar sayesinde kolayca görebiliyor ve cevap yazabiliyorsunuz.

Multimedya özelliklerden geri kalmamak isteyen kullanıcılar için popüler 20 radyo kanalı çevrimiçi olarak Yandex Bar’da hazır geliyor ve internetteki güncel videolar da yine buradan ulaşılabilir durumda.

Hava durumu hem PC’ler hem de mobil cihazların en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alıyor. Yandex Bar bu konuda da size yardımcı olabiliyor ve Yandex Hava Durumu’ndan aldığı verileri web tarayıcınızdan size bildiriyor.

İngilizceAlmanca ve Rusça dillerinden Türkçe’ye çeviri yapma özelliğine sahip olan Yandex Bar aynı zamanda Türkçe’den bu dillere de başarıyla tercüme gerçekleştirebiliyor.

İçerisinde futbol ve diğer sporlarla ilgili en son verileri size gösteren Yandex Bar ile skor ve maç saatlerini kolayca öğrenebiliyorsunuz.

 

ARTILAR

Sık kullanılan uygulamalara hızlı ulaşım

Kullanışlı Yandex servisleriyle donatılmış

Firefox ve IE uyumlu