ZeroPC

ZeroPC

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 600
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeroDesktop

ZeroPC, çok sayıda kullanıcı hesabını tek hesapta birleştiren ve bilgisayarda mevcut içerikleri toplayan bir bulut masaüstü platformu.

Çok sayıda e-posta hesabınız olması sizi yoruyor mu? Hesaplarınızı yönetirken birkaç tarayıcı birden kullanmaktan sıkıldınız mı? Hesaplarınızın şifrelerini hatırlamakta zorluk mu yaşıyorsunuz? O halde ZeroPC programı ile tanışın.

ZeroPC Bulut Masaüstü programı, size popüler web servisleriyle tam bir ‘sosyal masaüstü’ deneyimi sağlar. ZeroPC’nin hesap araçları ile tek bir hesap girişi yaparak aynı anda tüm Facebook, Twitter, Dropbox, Box.Net ve daha pek çok hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bir servisten diğerine bir içerik aktarmak ZeroPC ile oldukça kolaydır. Sadece ‘sürükle ve bırak’ işlemi ile hesaplarınız arasında istediğiniz içeriği taşıyabilirsiniz. Bu da normal zamanda gerçekleştirirken vaktinizi alan işlemleri çok kısa sürede yapabilmenizi sağlar. Meselâ Google Drive’dan Box’a dosya kopyalayabilirsiniz ya da fotoğraflarınızı Facebook’tan Flickr’a kopyalayabilirsiniz. Bunun için daha fazla tarayıcı açmanıza da gerek kalmaz. ZeroPC’de mevcut olan Universal Inbox ve Messenger tüm e-postalarınızı birleştirir ve tek bir yerde toplayarak tek hesaptan tüm hesaplarınızı yönetmenizi sağlar.

ZeroPC, herhangi bir tarayıcıyı ve internet bağlantısını kullanarak içeriklerinizin tümünü sakladığınız masaüstünüze erişebilir. ZeroPC, bu içerikleri açar, uygulamalarınızı çalıştırır ve başkalarıyla paylaşabilir.

ZeroPC’nin bu özellikleri sayesinde kuruluşlar arasındaki iş birliği ve bilgi paylaşımını da çok kolay hâle getirmektedir.

ZeroPC'nin özellikleri:

  • Tek ID ve şifre ile sahip olduğunuz tüm hesaplara erişebilme kolaylığı.
  • Takım/Grup/Organizasyon hesap girişi:  Uygulamaları ve içerikleri grubunuzdaki üyelerle aynı anda ve kolayca paylaşabilme.
  • Çalışılan ortak belgeler üzerinde yapılan değişikliği aynı anda görebilme ve belgeyi geri gönderme-alma zorluğunu ortadan kaldırma.
  • ZeroPC’nin belgelerinizi, fotoğraflarınızı, müzik ve video içeriklerinizi sınıflandırması sayesinde kolay erişim sağlama.
  • ZeroPC’nin ‘Universal Cloud Search’ motoru sayesinde BoxNet, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Docs, Instagram, Picasa ve pek çok yerde sosyal içeriğe ulaşım kolaylığı.
  • Üst seviye güvenlik. Kullanıcının tarayıcısı ile ZeroPC arasındaki tüm veriler Secure Sockets Layer (SSL) kullanımı ile şifreleme.