İnternet Servis Sağlayıcılarının Kotalı Yeni Tarifeleri Ortaya Çıktı

İnternet Servis Sağlayıcılarının Kotalı Tarifeleri Ortaya Çıktı

Turkcell Super Online servis sağlayıcısının hemen ardından, farklı servis sağlayıcılarının da kotalı tarifeleri ortaya çıktı.

CNN Turk'ün haberine göre Vodafone ve TTNet'inde yeniden kurguladığı kotalı tarifelerde, gözle görülür bir oranda değişiklik var.

İşte yeni tarifeler.

TTNET'in fiber internet kotalı tarifesi şöyle. Kotaların 12 GB, 6 GB ve 4GB olması özellikle dikkat çekiyor. Üstüne bir de 25 GB AKK konulması da kullanıcıların tepkisini çekçek gibi görünüyor. Öte yandan TTNET'in fibernet kotasız tarifesinde ise birçok seçenek mevcut olsa da hepsinde AKK tarifelere dahil edilmiş

TTNet tarife

TTNet Tarife

Vodafone SüperNet'in tarifesinde en düşük fiyat, Eko Aile Esnek paketinde dikkati çekiyor. 8 mbps hıza kadar 40 GB kotalı, 50 GB AKK'li bu paketin 24 ay taahhütlü ücreti 49,90 TL.

vodafone tarife

SüperNet'in en pahalı tarifesi ise Genç Profesyoneller. 50 MPPS'e hıza kadar 150 GB AKK'li bu tarifenin fiyatını 24 ay taahhütle 99,90 TL.

Akıllı telefonlarda bile 4 GB internet yeterli olmazken, ev internetinde 2 GB, 4 GB, 20 GB gibi kotalı tarifelerin listelenmiş olması internet kullanıcılarını tarfından anlamsız bulundu.

superonline

Özellikle, Turkcell-Superonline'ın açıkladığı tarifeye göre fiber internet için aylık sınırsız internet fiyatlarının 999 TL'ye kadar çıkıyor olması bu servisi kullananları şaşkına çevirmiş durumda.

Turkcell Super Online Fatura Ücretlerinde Değişiklik Yaptı

İnternet Servis Sağlayıcılarının Kotalı Yeni Tarifeleri Ortaya Çıktı İçin Yapılan Yorumlar (4)

 • Berkay Kılıç
  Berkay Kılıç dedi ki;

  İnternet servis sağlayıcılarına kayyum atanmalı!! Devletimizden istihram ediyoruz. İnternet servis sağlayıcılarına el atsın. İyice şımardılar.

  21 Mayıs 2017 Pazar - 11:43:30 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • herşeyi bilen adam
  herşeyi bilen adam dedi ki;

  basitçe ifade etmek gerekirse internet servis sağlayıcıları devlet eliyle milletimizi soyup soğana çeviriyorlar.güzelim türktelekomu satınca şahsı muhterem başımıza bunların gelmesi gayet normaldir.

  19 Mayıs 2017 Cuma - 21:44:45 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Yücel T.
  Yücel T. dedi ki;

  Ülkede sadece bu servis sağlayıcıları varmış gibi haber yapmak, sığ bir habercilik anlayışıdır! Ne yani, vodafone, turkcell ve ttnet ten başka firma mı yok !

  19 Mayıs 2017 Cuma - 19:06:55 - Cevap Yaz - Şikayet Et
 • Mağdur
  Mağdur dedi ki;

  DEVLET YETKİLİLERİMİZ NERDESİNİZ

  19 Mayıs 2017 Cuma - 18:53:05 - Cevap Yaz - Şikayet Et

İnternet Servis Sağlayıcılarının Kotalı Yeni Tarifeleri Ortaya Çıktı İçin Yorum Yaz

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.