IObit Malware Fighter Free

IObit Malware Fighter Free

5.0.2.3804
Editör Puanı: 5/5
5

18 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
IObit Malware Fighter Free
IObit Malware Fighter Free
IObit Malware Fighter Free
IObit Malware Fighter Free
IObit Malware Fighter Free

Ücretsiz Zararlı Yazılım Temizleyici

Yeşim Halıcı Son güncelleme 1 hafta önce

Bilgisayarınızdaki Malware Yazılımlara Karşı Etkili Bir Güvenlik Programı

IObit Malware Fighter Free programı, bilgisayarını malware tehditlerden korumak isteyen kullanıcıların sahip olmak isteyebilecekleri ücretsiz seçenekler arasında yer alıyor ve işini en iyi yapan uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Bilgisayarımıza kurduğumuz programların zaman zaman beraberlerinde malware uygulamalarla birlikte kurulmalarına karşı bir çözüm olarak üretilmiş olan program, kişisel veri hırsızlıklarının önlenmesi konusunda da oldukça yetkin.

Sadece kurulumlar esnasında değil, programların çalışması esnasındaki davranışları da anlık olarak gözlemleyebilen IObit Malware Fighter Free, bir anti-malware çözümü olarak malware davranışlar içerisine giren uygulamaların bu davranışlarını anında göz altına alıyor ve gerekli hallerde kullanıcıyı uyararak programa engel oluyor.

Malware programlarının sistem üzerinde değişikliklere kalkışma, kullanıcı bilgilerini çalma, reklam gösterme gibi pek çok zararlı davranışı bulunduğu için, malwareları kaldırmak ve bilgisayardan tüm malwareları temizlemek oldukça önemli bir hale geliyor.

Programın trojan, keylogger, spyware, adware gibi pek çok tehlikeli malware türevine karşı koruma olanağı sağlaması ile bilgisayarınızın güvenliğinden daima emin olabiliyorsunuz. Bilgisayarda bulunan diğer antivirüs programlarıyla uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde gereksiz uyarı ve takılmalarla karşılaşmak da mümkün değil.

PC'nizin güvenliğinden emin olmak ve tüm zararlı uygulamalardan uzak durmak istiyorsanız IObit Malware Fighter Free'ye göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

IObit Malware Fighter Free için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda IObit Malware Fighter Free crack, IObit Malware Fighter Free serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Arapça Almanca Fransızca Türkçe ispanyolca İngilizce Portekizce
Geçen Hafta / Toplam:
520 / 68,589
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
IObit

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 4. Multi Virus Cleaner
  Multi Virus CleanerÇoklu Virüs Temizleyici
 5. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı