Chain Demon

Chain Demon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arcade salonlarında rastlanacak türden bir eğlenceyi mobil cihazınızda ücretsiz olarak yaşamak istiyorsanız Chain Demon hoşunuza gidecektir.

Pixcomp tarafından hazırlanmış bağımsız bir beceri oyunu olan Chain Demon, bu türün meraklısını acayip sevindirecek gibi görünüyor. Son derece eğlenceli bir oynanışa ve grafiklere sahip olan Chain Demon tam tamına bir arcade oyunu. Daha önce Atari salonlarına çıkmamış olmasına hayıflanacağınız kadar enteresan bir çalışma olarak mobil cihazlara ulaşan bu oyun yeteneklerinizi sınayacak bir çalışma.

Oyun içerisinde serbest olarak hareket eden şirin bir zebaniyi canlandırıyorsunuz ve cehennemin diğer kötü yaratıkları harita içerisinde size saldırmaya çalışırken etrafınızda çevirdiğiniz gürz ile kitlesel bir savaş ilan ediyorsunuz. Pikselli grafiklerin anime çizimleriyle bir araya gelen oyun görselleri gerçekten akılda kalan bir estetiğe sahip. Bölüm içerisinde dört bir yandan gelen canavarları püskürttüğünüzde bölüm sonu canavarları ile çarğışmanız gerekiyor.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanan bir oyun olan Chain Demon tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bir başka güzel haber de oyunun içerisinde uygulam içi satın alma seçeneklerinin bulunmaması. Yine de reklam görüntülerine karşı hazırlıklı olmanız gerekiyor. Belki dozu fazla kaçar ama internet bağlantısı kapatıldığında rahatlayabilirsiniz.

YORUMLAR