100 Balls 1.2 (ios)

100 Balls

1.2
100 Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli yapısı ve gelişmiş fizik motoruyla dikkat çeken 100 Balls en iyi ücretsiz oyunlar arasındaki yerini zorlanmadan alıyor.

100 Balls ücretsiz olarak indirebileceğiniz muhteşem bir beceri oyunudur. Birçok otorite tarafından en popülerler listelerinin üst sıralarında yer alan oyunda gelişmiş kontrol mekanizması ve akıcı bir yapı görev yapıyor.

Oyunda son derece basit bir görevimiz var fakat bunu yapması o kadar da kolay olmuyor. Yapmamız gereken şey hunide birikmiş olan topları sırayla geçen bardakların içine düşürmek ve mümkün olduğunca az top kaçırmak. Her top kaçırdığınızda yedek kaplardan düşürdüğünüz kadar top ikmali yapılıyor. Fakat bir süre sonra bunlar bitiyor. Bu sebeple çok fazla düşürmemeye çalışmalıyız.

Oyunun en dikakt çeken yanı son derece gelişmiş bir fizik motoruna sahip olması. Özellikle bardakların geçişi, topları serbest bıraktığınız anda verdikleri tepkiler ve diğer ayrıntılar oyundan alınan keyfi artırıyor. Oyunda genel olarak kalite havası hakim ve 'burası olmamış' diyebileceğiniz çok az nokta var. Etkileyici müzik ve ses efektleriyle desteklenen oyunu tüm oyunseverlere tavsiye ediyorum.

YORUMLAR