101-in-1 Games 1.3.1 (ios)

101-in-1 Games

101-in-1 Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    217

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Bir uygulama, 101 oyun ve sınırsız eğlenceyi bir araya getiren 101-in-1 Games'i kurduktan sonra uzun bir süre yeni bir arayış peşinde olmayacaksınız.

Hem ücretsiz hem de güzel bir oyun sürmek bazen beklediğinizden uzun bir zaman alabilir. Daha önce deneyip memnun kalmadığınız oyunları silip yerine başka bir oyun arayışlarına çıktığınızı tahmin eder gibiyim. Neyse ki Nordccurrent bu soruna elle tutulur bir çözüm getirmiş ve 101-in-1 Games ile size fazlasıyla yetecek bir oyun arşivini tek bir uygulamaya sığdırmış. Pekette barınan oyunları görsellerle anlatmayı denedik, ama size tanıtım videosunu da izlemenizi öneririm.

Arcade klasikleri, platform oyunları ve bir sürü sevimli karakteri içinde barındıran 101-in-1 Games mobil cihazınızı yılmadan kurcalayan ama bir oyundan sıkılıp başka bir oyun denemek isteyen çocuklar için beklenen arşivi sağlıyor. Öte yandan bulmaca oyunlarına bayılan yetişkinler için de devasa bir arşiv mevcut. Bunların arasında özellikle sudoku oyununun arayüzü stilistik ve güzel olmuş. 101-in-1 Games ile bulunduracağınız arşiv sizi uzun bir zaman meşgul edecektir. Daha şimdiden iyi eğlenceler diliyorum.

YORUMLAR