11x11: Football Manager 1.5 (ios)

11x11: Football Manager

1.5
11x11: Football Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Ramazan Tugay Kahraman
Ramazan Tugay Kahraman -
YORUM YAZ

11x11, iOS işletim sistemi üzerinde çalışan ve oyuncuların futbol takımları kurarak, onları yönetmenlerini sağlayan bir oyundur.

11x11, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen bir menajerlik oyunudur.

Daha önce mobil cihazlarda oynadığınız gutbol menajerlik oyunlarına bir hayli benzeyen 11x11, bilindik birkaç takım haricinde kendince belirlenmiş takımlar ve oyuncularla bizleri oynatıyor. En ilgi çekici tarafınlarından bir tanesi, takımınıza ait olan tesisleri, çeşitli şekillerde genişletebiliyor olmanız. Yenilediğiniz bu tesisler, size puanlar ve yeni oyuncular olarak geri dönüyorlar. Her ne kadar iyi alt yapı tesisi ve scout ekibiniz olursa, o kadar daha fazla oyuncu keşfedebiliyorsunuz.

Oyunun bir başka güzel tarafı da çok oyunculu mücadelelere izin vermesi. Yani kendi kurduğunuz takımla birlikte arkadaşlarınıza ya da başka insanlara karşı mücadele edebiliyorsunuz. Böylece hem kendi gücünüzü hem de kurduğunuz takımın kalitesini test edebiliyorsunuz. Yine 11x11'in kullandığı maç motoru, her ne kadar grafiksel açıdan en iyisini vaat etmiyor olsa da, gerçek zamanlı olarak maçları izletebilmesiyle ön plana çıkıyor. Kendinize yeni bir futbol oyunu arıyorsanızi bakmanız gereken adreslerden bir tanesi kesinlikle burası:

YORUMLAR