2 Cars 1.0 (ios)
2 Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    DRY Surface

2 Cars iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli bir beceri oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken bir seçenek.

2 Cars hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Pek çok oyunsever iyi bir oyunun sahip olması gereken özellikler arasında grafiklerin iyi ve oyun altyapısının sofistike olmasını sayar. Fakat 2 Cars isimli bu oyun basit grafikleri ve son derece sade bir altyapı üzerine kurulmuş atmosferiyle iyi bir oyunun yukarıda sayılanlar olmasa da başarılı olabileceğini kanıtlıyor.

Oyunda düz bir hat üzerinde ilerleyen araçları kontrol ediyoruz. Bu araçlardan birisi mavi diğeri ise kırmızı. Araçların rengi yolda karşılaştığımız halkaları toplama konusunda bize yol gösteriyor. Mavi arabayla mavi halkaları, kırmızı arabayla ise kırmızı halkaları toplayarak mümküno lduğu kadar ileri gitmeye çalışıyoruz. Elbette bu aşamada önümüze çeşitli engeller de çıkıyor. Bunlardan hızlı refleksler sergileyerek sıyrılmalıyız, aksi hale oyun sona eriyor.

Sade ve göz yormayan grafikleri, beceriye dayalı ve dinamik oyun yapısı ile beğenimizi kazanan 2 Cars, bu tarz beceri oyunlarından hoşlanan herkesin göz atması gereken seçenekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR