2014 Sevgililer Günü Mesajları

2014 Sevgililer Günü Mesajları
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2014 Sevgililer Günü Mesajları, sevgililer gününde sevgilinize hissettiklerinizi en iyi şekilde anlatabilmek için birbirinden romantik ve sevgi dolu mesajlar göndermenizi sağlayan kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

2014 Sevgililer Günü Mesajları, sevgilinizin ve sevdiklerinizin sevgililer gününü en güzel şekilde kutlamanıza yardımcı olacak olan iOS uygulamasıdır.

Ücretli olmasına rağmen ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alacağınız uygulama içerisinde yüzlerce kutlama mesajı bulunuyor. Sevgilinize ona karşı hissettiklerinizi ve düşündüklerinizi anlatmanın en güzel yollarını sunan uygulama sayesinde duygularını kelimelere dökmekte zorluk çeken kişiler sevgililer gününe özel yüzlerce mesaj arasından en beğendiğini seçerek sevgilisine gönderebilir.

iOS 7 için özel olarak tasarlanan uygulamanın arayüzü modern ve kullanışlı. Sevgilinize romantik mesajlar göndermenin farklı yolları bulunan uygulama üzerinden beğendiğiniz kutlama mesajlarını SMS, Facebook, Twitter ve E-posta aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Uygulama ile yapabilecekleriniz:

 

  • Beğendiğiniz kutlama mesajını seçtikten sonra istediğiniz kişi veya kişilere SMS olarak gönderebilirsiniz
  • Mesajları E-posta yolu ile gönderebilirsiniz
  • Romantik ve aşk dolu mesajları Twitter üzerinden Tweet atarak sevgilinize ulaştırabilirsiniz
  • Sevgilinizin seçtiğiniz mesajı görebilmesi için Facebook üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz

Sevgililer gününde yarıdmıza koşan ve sevgilinizin kalbinde taht kurmanızı sağlayacak olan yüzlerce sevgi dolu mesaj arasından en güzelini seçerek sevgilinize gönderin. Uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilmek için 0.99 Dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

YORUMLAR